Zespół pałacowo - parkowy w Mosznej wybudowano z dużym rozmachem i zajmuje niemałą przestrzeń. Sam pałac, z alejami i parkiem, położony jest na osi o długości prawie 2 km.Chcąc w pełni docenić jego walory powinniśmy mieć możliwość spojrzenia na całość założenia architektonicznego, z różnych punków odniesienia. I tutaj niezbędny okazuje się...ROWER !

Rower umożliwi nam skorzystanie z licznych ścieżek rowerowych w pobliskim kompleksie leśnym a nawet sąsiednim, który tworzą Bory Niemodlińskie. Ścieżki są oznakowane oraz naniesione na mapy turystyczne.

Istnieje możliwość skorzystania z usług licencjonowanego pilota wycieczek (leśnika) oraz realizacji "na żywo" szkolnych programów edukacyjnych, turystyczno - przyrodniczych.

        * OBSŁUGA WYCIECZEK SZKOLNYCH *

Zamówienia na załączoną mapkę rowerową Mosznej i okolicy oraz zestaw widokówek można wysłać na adres e-mail: dublet@wp.pl

Rowery Moszna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do dyspozycji gości posiadamy ponad 30 rowerów, w bardzo szerokim asortymencie (16, 20, 24, 26, 28 cali), z ramą męską, damską (w tym cztery "niskopodwoziowe" PELIKAANY), jeden BMX oraz dwie przyczepki (każda na dwójkę dzieci) i rower z siedziskiem dla dziecka oraz rower z przyczepką bagażową. Jest również zestaw do holowania roweru dziecięcego (26 + 16 cali). Są rowery trekkingowe, górskie, szosowe, z przerzutkami zewnętrznymi oraz automaty, jak również  rowery "edukacyjne" o najprostszej konstrukcji.

Rowery mosznaRowery zakupiono nowe i nie są wyeksploatowane. Rowerzysta może wypożyczyć również kask oraz kamizelkę odblaskową. Większość rowerów posiada koszyki. Każdy rower jest zabezpieczany zamknięciem na klucz. Do umowy wypożyczenia roweru załączamy bezpłatnie mapę ścieżek rowerowych.

 

MAPĘ ŚCIEŻEK ROWEROWYCH MOŻSZE POBRAĆ TUTAJ!!!