Okazało się, że sukces wędkarski pana Krzysztofa Malca z Mosznej został potwierdzony stosowną klasyfikacją, dokonaną przez redakcję "Wiadomości Wędkarskich" i na podstawie dosyć szczegółowej szczegółowej wyceny, złowiona przez niego WZDRĘGA ( krasnopióra ) uzyskała srebrny medal.

 

Zaskoczenie Pana Krzysztofa tym wyróżnieniem było ogromne ...

... podobnie jak i odczuwana satysfakcja. O zamieszczonej w "Wiadomościach Wędkarskich" informacji  dowiedział się od kolegi - wędkarza z Mosznej, który zadzwonił do niego z dobrą wiadomością i  gratulacjami .

Więcej informacji na temat przygód wędkarskich pana Krzysztofa, można odnaleźć w innych artykułach, zamieszczonych na stronie www.moszna.info, w tym również opis krasnopióry, jako gatunku z wieloma szczegółami.

Numer "Wiadomości Wędkarskich", w których zamieszczono informację  o zdobytym przez pana Krzysztofa Malca z Mosznej, srebrnym medalu za złowioną wzdręgę o wadze 0.92 kg.

Dziewczynę z okładki też chyba niejeden wędkarz mógłby zaliczyć do  rodzaju "krasnopióry", przy czym  ( nie tylko ... ),  waga wskazuje na to, że złoty medal, nawet przy pobieżnej klasyfikacji,  miałaby zagwarantowany.