Jakikolwiek komentarz do jawnie szczerej wypowiedź p. Prezesa byłby rażącą przesadą.

 

Nowa_Gazeta_Niemodlin_1.JPG

 

Kolejka do szpitala w Mosznej

 

 
Na niewielkim minusie zakończyło działalność w ubiegłym roku Centrum Terapii Nerwic w Mosznej. Nowy prezes szpitala Robert Bryk do końca pierwszego kwartału daje sobie czas na przyjrzenie się spółce, ewentualną zmianę procedur i regulaminów. SPZOZ w grudniu został przekształcony w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W konkursie wybrano także nowy zarząd spółki.

 

31 stycznia 2014 07:00

 

- Będziemy starali się w tym roku uzyskać certyfikat ISO, aby otrzymać więcej punktów przy kontraktowaniu z Narodowym Funduszem Zdrowia – mówi prezes Bryk.

- W grudniu ubiegłego roku poprzednia dyrekcja CTN zmniejszyła liczbę pacjentów, nie będąc pewnym czy NFZ zapłaci za nadwykonania. W tym roku praktycznie mamy kontynuację kontraktu z 2013 – dodaje prezes Bryk.

 

 

 

 

Kontrakt CTN w Mosznej z Narodowym Funduszem Zdrowia w Opolu na ten rok wynosi prawie 4,5 miliona złotych. 30 łóżek szpitala pozostaje poza kontraktem z funduszem. Mimo, to pacjenci czekają na przyjęcie do szpitala 9 miesięcy

 

Kolejka do sanatorium w Mosznej

 

Centrum Terapii Nerwic w Mosznej stara się uzyskać certyfikat ISO 9001. Dokument powinien zostać nadany placówce pod koniec września. To chyba ostatnia instytucja należąca do Urzędu Marszałkowskiego w Opolu, która nie posiadała certyfikatu. Będzie on dodatkowym atutem w rozmowach o kontrakcie z Narodowym Funduszem Zdrowia w Opolu. Sanatorium mieści się w nowym pawilonie już od 16 miesięcy.

 

26 sierpnia 2014 16:40

 

- Mimo wyprowadzki z pałacu, pacjenci nam nie uciekli – mówi Robert Bryk, prezes CTN Moszna.

- W ramach kontraktu z NFZ czas oczekiwania wynosi 8 miesięcy. Pacjenci nam nie uciekli. Na początku mieliśmy problemy z pacjentami prywatnymi, w tej chwili odbudowujemy klientele prywatną. Rozmawiamy z zakładami pracy. W okresie jesiennymi pojawią się pierwsi pacjenci z Elektrowni Opole – dodaje prezes CTN Moszna.

 

Kolejne kontraktowanie usług z NFZ w Opolu CTN w Mosznej będzie mogło podjąć dopiero za 2,5 roku.