... najlepiej kulinarną  -  GOŚCINIEC  " U  RÓŻY "  ZAPRASZA !

 

Pani Róża z niezwykłą pasją zajmuje się nie tylko barem, ale przede wszystkim kuchnią i gotowaniem potraw, które wśród odwiedzających Moszną cieszą się wyjątkowym wzięciem. 

 

Gościniec mieści się w samym centrum wsi, w sąsiedztwie sklepu spożywczego o bardzo szerokiej gamie zaopatrzenia.

 

W sezonie letnim goście mogą korzystać z rozległego tarasu oraz rozstawionych ławek z firmowymi parasolkami.

Z uwagi na ograniczoną powierzchnię, lokal nastawiony jest na obsługę klientów indywidualnych, chociaż w pewnych sytuacjach, po wcześniejszym uzgodnieniu, może przygotować dania dla grup turystycznych w formie cateringu bezobsługowego  ( odbiór potraw w naczyniach zbiorczych, termosach, do dystrybucji we własnym zakresie zamawiającego ). 

... trofea myśliwskie z bliska.

Pani Róża osobiście prezentuje wygodne miejsca do spożywania posiłków na tarasie. Niestety, uprzedza, by w obrębie lokalu nie spożywać własnych "zapasów", ponieważ miejsca są zarezerwowane wyłącznie dla klientów gościńca.

Praca za barem.

Pierwszy klient zdecydowanie nie respektuje oficjalnych godzi otwarcia.

Oficjalny cennik  ( z dnia  10. maja 2012 r. ).

Przed gościńcem znajduje się zaledwie kilka miejsc do parkowania, lecz tuż obok można skorzystać z rozległych, odpłatnych parkingów, na których  ( ... z reguły )  nigdy  nie brakuje wolnego miejsca.

Szczególnie interesująco prezentuje się gościniec wieczorem, przy pełnej iluminacji.

Rzeczywiście, warto zawrócić, by zajrzeć nie tylko do pałacu, ale również odwiedzić lokalną, kulinarną perełkę -  gościniec " U Róży".