W niedzielę ( 08 września b.r.), mieliśmy wyjątkową przyjemność gościć w Mosznej przedstawicieli  chińskiej firmy Huawei Technologies Ltd. Jest to Młody, niezwykle dynamiczny zespół, który miał bardzo ułatwiony kontakt z polską stroną, ponieważ reprezentował ich, świetnie posługujący się nienaganną polszczyzną, Pan Yu Wu. Dla nikogo nie było żadnym zaskoczeniem, że do penetracji posiadłości von Tiele-Wincklerów, parku i okolicznych lasów, goście z Chin, skorzystali z możliwości wypożyczenia rowerów, chociaż niektórzy z nich, byli do końca przekonani, że z jazdą konną poradziliby sobie nie mniej doskonale.

P9081810.JPG

Pobyt w apartamentach gościnnych stadniny koni, bardzo zachęcał do skorzystania z tak wyjatkowej okazji, niestety, ograniczona ilość instruktorów, nie pozwoliła im tym razem na realizację wszystkich planów. Posiadłość hrabiego zrobiła na gościach olbrzymie wrażenie. Okolicę określili w sposób jednoznaczny, jako przepiękną i jestem przekonany, że jeszcze nieraz tu powrócą. Nasi goście z pewnością wszystkim zaimponowali pogodnym usposobieniem,  taktem i niezwykłą ciekawością świata ( chęcią poznania nowych zjawisk kulturowych i obyczajowych ), rzeczowością oraz doskonale zorganizowanym  czasem i sympatycznym, otwartym klimatem rozmów. Jestem przekonany, że już kolejne spotkania bedą jeszcze bardziej interesujace a rowerów, mam taką nadzieję, również nam nie zabraknie.

P9081811.JPG

 

Notka o firmie

HUAWEI, która działa od 1988n roku, jako międzyharodowy koncern, jest wiodącym w świecie producentem sprzętu telekomunikacyjnego. W Polsce znany jest głównie za sprawą swoich modemów bezprzewodowych, które są dostępne praktycznie u wszystkich wiodących na rynku operatorów komórkowych. Jeśli więc komukolwiek wydaje  się, że nie zna marki HUAWEI, to wystarczy aby odwrócił swój modem… HUAWEI dostarcza rocznie ponad 60 milionów modemów szerokopasmowych na całym świecie. Produkty firmy i rozwiązania zostały wdrożone w ponad 100 krajach i są wykorzystywane u 45. z 50. najlepszych na świecie operatorów telekomunikacyjnych, którzy obsługują w sumie jedną trzecią część ludności świata. Misją firmy HUAWEI jest wzbogacenie życia poprzez komunikację.

P9081812.JPG

ZAPRASZAMY DO MOSZNEJ ! ROWERY CZEKAJĄ !