2024.04.19  POZOSTAĆ NA PIĘTERKU, CZY SPADAĆ  NA  PARTER ?

 

                  Sukcesy dotychczasowego Wójta Strzeleczek, a w ostatnim czasie ...  Burmistrza, są jednoznaczne i dotyczą głównie inwestycji i rozbudowy gminnej infrastruktury oraz przywrócenia Strzeleczkom dawno utraconych praw miejskich. Mając bazę można planować szczegóły dalszego rozwoju, co w nowej sytuacji zawsze będzie łatwiejsze. Dobrze byłoby dać obecnemu burmistrzowi szansę na realizację dalszych planów, ponieważ dotychczasowym działaniem niewątpliwie potwierdził, że każdą uzyskaną szansę zawsze potrafił doskonale wykorzystać.
                Obecny Burmistrz wielokrotnie udowodnił, że jest w stanie ogarnąć potrzeby całej gminy i skutecznie kierować jej rozwojem, natomiast konkurencja widzi tylko jarmarczną politykę i fotel burmistrza w otoczeniu kolorowych banerów i pneumatycznych haseł, które prezentują się nader skromnie, jak na obecne i perspektywiczne potrzeby mieszkańców miasta i gminy Strzeleczki.


800_Wybory_II_info_02_.JPG

 ... zapowiada się zbiorowe bicie piany, ku uciesze gawiedzi ... .

 

800_Wybory_II_info_03_.JPG

 ... taki program kandydat powinien mieć już dawno opracowany w szczegółach, zanim przystąpi do kampanii wyborczej  ( ... z treści wynika, że o potrzeby mieszkańców ma zamiar zapytać mieszkańców, dopiero wtedy, gdy go wybiorą na burmistrza ... .

 

800_Wybory_II_info_04_.JPG

 ... ble, ble, ble, ... czas na zmiany ? ... Jakie zmiany ?  Dlaczego nie zostały tu precyzyjnie wypunktowane ?  Odwaga deklaratywna ? ... To brzmi niepoważnie.

 

800_Wybory_II_info_05_.JPG

 ... będzie w Mosznej ... toaleta !  Trzeba przyznać, że jak na europejskie standardy, to sukces przeogromny, ale czy w tym celu firma "Zamek" potrzebuje wymiany burmistrza ?

 

800_Wybory_II_info_06_.JPG

 Prezentacja twardego rdzenia  Partnerstwa z "ozdobnikami"  oraz dodatkowym logo DFK - Deutscher Fan Klub ( Mniejszości Niemieckiej ) w Strzeleczkach. Brak sukcesów wyborczych w kraju zmusza organizację do nowej inicjatywy - może tym razem uda się coś MN wykombinować na poziomie powiatu i gminy ?

 

Pan Tomasz KŁOŚ

800_Wybory_II_info_07_.JPG

 ... przepraszam, ale nie wykazano w prezentacji Konkurenta żadnych istotnych sukcesów ... , może oprócz jednego, ale to z pewnością i zdecydowanie większa zasługa Jego ... Żony !


      Jestem naprawdę ciekaw wyniku wyborów, ponieważ będą one jedynym i  solidnym dowodem na stopień dojrzałości społecznej mieszkańców, ich podatności na manipulacje socjotechniczne oraz potwierdzą ( ... ew. ) naszą  zdolność do rzetelnej oceny oraz poprawnego wyboru osoby, która będzie naszą lokalną społecznością zarządzać.